Rack 4-postowy z regulowaną głębokością – NOWOŚĆ !!!

22-04-2021


Rack z regulowaną głębokością – NOWOŚĆ !!!

Rack 4-postowy Panduit o regulowanej głębokości jest przeznaczony do obsługi sprzętu sieciowego znajdującego się w pomieszczeniach dystrybucyjnych, serwerowniach i centrach danych. Rack łączy stabilność szafy z bardzo dobrą dostępnością, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną elastyczność podczas projektowania układu sieci. Modernizacja aktywnego sprzętu w pomieszczeniach telekomunikacyjnych i centrach danych często wymaga głębszej szafy. System racków o regulowanej głębokości z 4 słupami zapewnia maksymalną wszechstronność za pomocą jednego produktu. Dodatkowe otwory w słupach pozwalają na montaż różnych akcesoriów, takich jak wsporniki PDU i wsporniki pionowych paneli krosowych, aby zapewnić większą elastyczność dla różnych zastosowań. 

Dzięki regulowanej głębokość dostosujemy racka do zmieniających się potrzeb sieci. Każdy stojak ma 39 różnych opcji głębokości od 23″ (584.2mm) do 42″ (1066,8mm) w odstępach co 0,5″. Regulowany stojak można zmontować w ciągu kilku minut. Stopy stojaka są skierowane do wewnątrz, aby zmniejszyć zajmowaną powierzchnię i zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika.

 

Materiały dodatkowe

Karta katalogowa

Karta katalogowa

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji

Rysunek _ Rack1

Rysunek _ Rack1

Rysunek_Rack2

Rysunek_Rack2

DCNART Sp. z o.o. jako Autoryzowany Dystrybutor Electrical & Network PANDUIT w Polsce dostarcza pełny asortyment  Racków otwartych i szaf teleinformatycznych.

Strona producenta: Panduit | Rack 4-postowy regulowany

Newsletter