Rozwiązania

Budowa funkcjonalnej i wydajnej infrastruktury sieciowej wymaga dostępu do szerokiej gamy rozwiązań zarówno pasywnych jak i aktywnych. DCNart nie tylko oferuje najbardziej kompleksową ofertę na rynku Polskim w tym zakresie, ale również dysponuje rozwiązaniami, które idealnie wpisują się w specyficzny charakter najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy rozwiązania m.in.
PANDUIT logo

 

Dla kogo?

Przedsiębiorstwa

Kompleksowa oferta rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstw gwarantuje solidną i niezawodną wydajność, aby wspierać je w osiąganiu swoich celów biznesowych. Dzisiejsza infrastruktura sieciowa musi bezwzględnie spełniać najbardziej restrykcyjne wymagania do obsługi systemów o znaczeniu krytycznym dla funkcjonowania firm i instytucji takich jak klasyczna sieć LAN, WLAN, VoIP, systemy bezpieczeństwa budynkowego (KD, CCTV, SSWiN), BMS, oświetlenie LED, A/V i inne.

Czytaj więcej...

Przemysł

Zatrzymana linia produkcyjna z powodu awarii to koszmar, który dręczy każdego managera utrzymania ruchu w fabryce. Każda minuta przestoju to olbrzymie straty finansowe dla firmy. Dziś w dobie Internetu Rzeczy (IoT) oraz migracji fabryk w kierunku protokołu IP infrastruktura sieciowa stała się elementem krytycznym z punktu widzenia ciągłości działania. Niestety różne dane wskazują, że ponad 50% awarii sieci ma przyczynę właśnie w infrastrukturze fizycznej. Warto wiec dobrze się zastanowić, jakie rozwiązania wybieramy dla konkretnych obszarów fabryki, czy te rozwiązania zostały przetestowane i są odporne na takie czynniki jak wstrząsy, wibracje, płyny, pył, temperaturę, kwasy, oleje czy zakłócenia elektromagnetyczne.

Czytaj więcej...

Data Center

Centra Danych to bardzo specyficzne środowiska, które charakteryzuje dużo większa dynamika zmian w kontekście infrastruktury fizycznej. Potrzeba ciągłego podnoszenia wydajności Centrum Danych generuje wiele problemów w obszarach dystrybucji energii, chłodzenia, gęstości upakowania portów oraz zarządzania kablami. Rozwiązania, które oferujemy w tym zakresie przenoszą doświadczenia najbardziej wymagających klientów na świecie w obszarze Data Center.

Czytaj więcej...
Newsletter