Wsparcie

Zebrane doświadczenia naszych inżynierów na przestrzeni prawie dwóch dekad pozwalają wspierać projektantów, instalatorów oraz klientów końcowych na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Należy pamiętać, że dobrze wykonana koncepcja, projekt oraz realizacja to kluczowe aspekty przy budowie infrastruktury sieciowej w każdej firmie. Warto, więc się do tego dobrze przygotować i skorzystać z pomocy specjalistów.

DCNart oferuje wsparcie dla:
  • Projektantów
  • Integratorów i instalatorów
  • Użytkowników końcowych

Zakres wsparcia

Projekt

Projektowanie infrastruktury sieciowej warstwy 1-3 to zajęcie dla prawdziwych profesjonalistów. Błędy popełnione w fazie koncepcji projektowej będą odbijały się Użytkownikowi czkawką przez wiele, wiele lat. Podczas projektowania należy dobrze przeanalizować wszelkie aspekty związane z charakterem pracy klienta, planowany czas użytkowania budynku oraz aplikacje, z jakimi klient planuje dziś i w przyszłości pracować. Oferujemy pełne wsparcie już we wczesnych fazach tworzenia koncepcji, aby budowana infrastruktura sieciowa była wydajna i funkcjonalna nie tylko w momencie oddania budynku do użytkowania klientowi, ale także przez wiele długich lat.

Audyt

Istniejąca infrastruktura sieciowa może nieźle dawać się we znaki, jeżeli jest już w podeszłym wieku, została wykonana niepoprawnie lub ze złej jakości materiałów. Być może wcześniej było całkiem w porządku, ale dzisiaj dzieją się dziwne rzeczy podczas pracy sieci i nie do końca jesteś w stanie zdiagnozować, w czym tkwi problem. Możemy dla Ciebie wykonać pełny audyt istniejącej infrastruktury sieciowej wraz z pomiarami sieci miedzianej oraz światłowodowej.

Pomiary

Poprawnie i dokładnie wykonywane pomiary w sieciach miedzianych i światłowodowych są kluczowym aspektem gwarantującym prawidłowość realizacji sieci. Wiele firm na rynku dysponuje profesjonalnym sprzętem pomiarowym, jednak, co do kompetencji w ich używaniu już bywa różnie. Jeżeli planujesz dziś lub w przyszłości używać bardzo szybkich aplikacji (to te od 1Gbps w górę) to musisz postarać się, aby twoja sieć została przetestowana na wszelki możliwy sposób, abyś miał gwarancję zadziałania sieci z tymi aplikacjami. Wiemy dokładnie jak należy to zrobić i zapraszamy do współpracy.

Nadzór

W trakcie trwania realizacji inwestycji, w której skład wchodzi m.in. infrastruktura sieciowa warto pomyśleć o profesjonalistach dbających na bieżąco, o jakość wykonywania robót sieciowych oraz ich zgodność z dokumentacją. Mamy w tym doświadczenie i wiedzę, na co należy zwracać uwagę na każdym etapie budowania sieci. Dzięki temu twoja infrastruktura nie tylko będzie dobrze wykonana pod kątem technicznym i estetycznym, ale także w pełni zgodna z przyjętym projektem.

Newsletter